
16:32, 5 листопада
Надійне джерело
Рівненщина представила найкращі практики ветеранської політики на всеукраїнському рівні

Під головуванням Міністерки у справах ветеранів України Наталії Калмикової відбулося засідання Координаційного штабу з питань реалізації ветеранської політики, у якому взяли участь представники всіх областей України.
Рівненщину на заході представила начальниця Управління з питань ветеранської політики Рівненської ОДА Марина Корольова, яка презентувала успішні ініціативи регіону — частину з яких уже впроваджено на національному рівні.
«Ми працюємо для тих, хто повертається з війни, і для їхніх родин. Дякуємо Міністерству за можливість презентувати досвід Рівненщини — частину з наших практик уже перейняли інші області. Зокрема, модель спеціалізованого центру при Нацполіції, що координує питання поводження з полоненими, стала основою для створення подібних структур по всій країні», — зазначила Марина Корольова.
Посадовиця також розповіла про модель міжвідомчої співпраці, яку реалізують під час виїзних консультаційних зустрічей у громадах області. У таких виїздах беруть участь представники Рівненської ОВА, Нацполіції, ТЦК та СП, МВС, Управління з питань осіб, зниклих безвісти, а також Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.
«Під час таких зустрічей ветерани, ветеранки та родини Захисників отримують допомогу з питань компенсацій за житло, безоплатного лікування, протезування, навчання дітей та започаткування власної справи. Такі виїзди проводимо з осені 2024 року майже щотижня», — додала очільниця управління.
При Управлінні діє Центр підтримки ветеранів і членів їхніх сімей, де організовують психологічні консультації, групові зустрічі, заходи соціальної адаптації та реінтеграції.
Під час засідання Координаційного штабу фахівців, які працюють із ветеранами, нагородили подяками та грамотами від Міністерства у справах ветеранів, Верховної Ради України та Уряду — за вагомий внесок у розвиток ветеранської політики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Оголошення
11:11, 27 листопада
46
16:55, Сьогодні
26
16:55, Сьогодні
2
14:29, Сьогодні
8
12:48, 21 листопада
9