
19:39, 3 жовтня 2025 р.
Надійне джерело
Рівненщина підписала меморандум про партнерство з Німеччиною

Рівненська ОДА уклала Меморандум про партнерство з Німецько-Українською промислово-торговельною палатою.
Про це повідомили у пресслужбі адміністрації.
Напередодні відбулася зустріч заступника голови Рівненської ОДА Олександра Кохана з головою правління Палати Райнером Перау. Сторони обговорили покращення бізнес-середовища, залучення інвестицій та перспективи розвитку німецьких компаній, які вже працюють на Рівненщині.
«Меморандум відкриває нові можливості для розвитку нашого регіону. Ми зацікавлені у співпраці з німецьким бізнесом, адже це інвестиції, робочі місця та сучасний досвід управління. Уже в листопаді плануємо провести зустріч представників компанії із бізнесом Рівненщини, щоб обговорити конкретні проєкти та напрями співпраці», – зазначив Олександр Кохан.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня