
18:43, 30 вересня 2025 р.
Надійне джерело
Рівнянин виборов срібло на Чемпіонаті України з дзюдо

Вихованець рівненської ДЮСШ №5 Роман Савчук здобув срібну медаль на Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Змагання відбулися у Білій Церкві та зібрали 487 учасників з усіх регіонів України. Юний спортсмен виступив у ваговій категорії до 60 кг.
До нагороди Романа Савчука підготували тренери Іван Іваницький та Наталія Демчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня