
18:43, 22 вересня
Надійне джерело
У Млинівському центрі ПМСД створюють умови без бар’єрів

У шести амбулаторіях Млинівського центру первинної медико-санітарної допомоги облаштували пандуси, а в селі Новоселівка встановили підйомник.
Також обладнали широкі дверні прорізи та спеціальні санвузли. Для людей з інвалідністю доступні інформаційні таблички зі шрифтом Брайля та послуги перекладу жестовою мовою. Діє й електронний запис до лікаря, що дозволяє уникати черг.
Про це повідомили в Рівненській обласній державній адміністрації.
«Ми прагнемо, щоб кожна людина – незалежно від віку, стану здоров’я чи фізичних можливостей – почувалася бажаним і рівноправним відвідувачем. Для нас безбар’єрність – це не лише відсутність фізичних перешкод, а й крок до якісної медицини», – наголосила директорка Центру Тетяна Хоронжак.
У закладі підкреслюють, що створення доступного середовища – це постійний процес, який поєднує практичні рішення та формування культури відкритості й доброзичливості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
12:02, 27 листопада