
15:04, 21 вересня 2025 р.
Надійне джерело
На Рівненщині рятувальники локалізували витік хлору

19 вересня у селищі Гоща з 50-літрового балона стався витік хлору.
Про це повідомили в ДСНС Рівненської області.
Рятувальники хімзахисту провели розвідку, зафіксували перевищення концентрації, огородили небезпечну зону та обмежили доступ.
До медиків звернулися власник і двоє сусідів, їхній стан лікарі оцінили як задовільний.
Наразі вирішується питання утилізації балона.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:46, 17 червня
28
10:09, 18 червня
16:58, 25 червня
13
15:22, 22 червня