• Головна
  • В Українському католицькому університеті відбувся майстер-клас Тетяни Даниленко (ФОТО)
Майстер-клас
11:27, 17 жовтня 2013 р.

В Українському католицькому університеті відбувся майстер-клас Тетяни Даниленко (ФОТО)

Майстер-клас

11 жовтня 2013 року в Українському католицькому університеті (м. Львів) відбувся майстер-клас «Телевізійні новини» ведучої 5 каналу – Тетяни Даниленко. До участі у заході долучилися також студенти спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія».
Тренінг складався із трьох блоків. У першому, який називався «Ведучий телевізійних новин», тренер розповіла про те, якими якостями та вміннями повинен бути наділений ведучий. 
Друга частина майстер-класу була присвячена верстці телевізійних новин. Тетяна Даниленко прокоментувала окремі випуски теленовин, докладно пояснила їхню структуру, навела власні приклади того, як можна готувати новинні сюжети.
Найцікавішою була третя частина майстер-класу, під час якої учасники спробували самостійно підготувати типовий випуск новин у звичайний будній день.
"Ведучий має дорадчий голос у верстці новин. Його очима і вухами є журналіст. Але він – остання інстанція. Це людина, без якої випуск не вийде. Це як весільний генерал. Це один із семи гномів. Великої ролі він не має, але треба пам’ятати, що кожна людина пише свою роль у житті сама", - зазначила під час майстрер-класу Тетяна Даниленко.

Подібні заходи сприяють виходу ЗМІ на якісно новий рівень. Крім того кожен із учасників отримує інформацію, корисну для саморозвитку. Присутні на семінарі змогли заглибитись у нюанси підготовки новинного продукту. Коментарі самих журналістів дали змогу краще зрозуміти не тільки суть самих новинних повідомлень, але і оцінити професійність викладу інформації.

yGKCCYdmTXo

 

wcDy3-rQpzM

 

CguiywpBTL4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...