
14:05, 19 вересня 2025 р.
Надійне джерело
У Дубровиці викрили молодика на збуті психотропів

23-річного жителя Дубровиці правоохоронці підозрюють у неодноразовому збуті психотропних речовин. За даними слідства, в липні та серпні цього року він «з рук у руки» реалізував наркотики на суму 5400 гривень.
Про це повідомили в поліції Рівненської області.
Під час санкціонованого обшуку вдома у підозрюваного виявили близько пів кілограма канабісу. Усе вилучене направили на експертизу.
За процесуального керівництва прокуратури молодику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
Згідно з чинним законодавством, йому загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:53, 24 червня
1
12:14, 19 червня
15:13, 22 червня
15:17, 22 червня