
12:02, 13 вересня 2025 р.
Надійне джерело
У Рівному проведуть першу Громадську Асамблею за підтримки Ради Європи

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи 2 вересня 2025 року ухвалив рішення про проведення першої Громадської Асамблеї у Рівненській громаді. Це стане важливим кроком у впровадженні інструментів деліберативної демократії.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Підготовка до заходу стартує вже цього року, а сама Асамблея відбудеться у першій половині 2026-го. Проєкт Ради Європи забезпечить методологічний та організаційний супровід на всіх етапах відповідно до стандартів і рекомендацій.
Подія проходитиме в рамках проєкту Ради Європи «Посилення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
16:58, 25 червня
5
16:57, 25 червня
19
16:53, 24 червня
8
16:53, 24 червня
13