
11:00, 11 вересня 2025 р.
Надійне джерело
Рівненщина прийняла 14-й евакуаційний поїзд з Донеччини

На Рівненщину прибув уже 14-й евакуаційний поїзд із Донеччини. Цього разу в область приїхали 16 людей, яких розселили у громадах Дубенського району.
Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
«Переважна більшість внутрішньо переміщених осіб, які сьогодні прибули – це люди старшого віку. Серед них є декілька маломобільних осіб. Усі служби, відповідальні особи та волонтери вкотре відпрацювали дуже швидко та злагоджено. Були надані всі консультації за запитами та необхідна допомога», – зазначив Подолін.
Нагадаємо, від початку року Рівненщина прийняла вже 200 осіб із прифронтової Донеччини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня