
16:48, 8 вересня 2025 р.
Надійне джерело
Рівненський плавець поїде на ХХV літні Дефлімпійські ігри

Вихованець СДЮСШОР №2 Ілля Ритов увійшов до складу збірної команди України на ХХV літні Дефлімпійські ігри, що відбудуться з 15 по 26 листопада 2025 року в Токіо (Японія).
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Ілля стане єдиним серед українських плавців, хто представлятиме Рівне на цих престижних міжнародних змаганнях.
Окрему подяку висловили тренерам спортсмена — Сергію Бондарю та Анні Хлістуновій, а також усім, хто доклав зусиль до його підготовки.
«Це результат спільної роботи та відданості спорту. Бажаємо Іллі впевненості, сили духу та блискучих результатів у Токіо», – зазначили у міськраді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
Оголошення
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня