
18:37, 8 вересня 2025 р.
Надійне джерело
На Рівненщині визначили громади-лідери з цифровізації

На Рівненщині підбили підсумки індексу цифрової трансформації громад за другий квартал 2025 року.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
«Індекс – це показник того, наскільки громада просунулася в напрямку цифрової трансформації. Він допомагає зрозуміти, як активно використовуються технології та цифрові рішення. Ми оцінюємо, наскільки якісно виконуються адміністративні функції та надаються адміністративні, освітні, медичні й соціальні послуги», – зазначив заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.
За результатами дослідження, найвищі показники зафіксовані у сферах «цифровізації інфраструктури» (31,3 бала) та «цифровізації публічних послуг» (30,1 бала).
Лідерами стали громади:
- Здолбунівська,
- Рівненська,
- Володимирецька,
- Дубенська,
- Боремельська.
Результати індексу дозволяють відстежити прогрес цифрової трансформації та визначити подальші пріоритети розвитку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:08, 22 червня
8
12:14, 19 червня
23:02, 15 червня