
11:07, 8 вересня
Надійне джерело
На Рівненщині вперше відбувся всеукраїнський турнір з ампфутболу

Рівненщина вперше приймала всеукраїнський турнір з ампфутболу.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
У змаганнях взяли участь ветеранські команди з Дніпра, Кривого Рогу та Чернівців. У напруженій боротьбі перемогу здобули дніпряни, а рівненська команда «Верес Мрія» посіла друге місце.
Перед початком турніру очільник області поспілкувався з гравцями та обговорив перспективи розвитку новоствореної рівненської команди. Він наголосив, що важливо об’єднати навколо проєкту не лише ветеранів, а й бізнес і громади.
«Ампфутбол, як і ветеранський спорт загалом, – це не лише про виграні турніри чи здобуті нагороди. Це, насамперед, про адаптацію наших воїнів до цивільного життя», – підсумував Коваль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
09:26, 29 листопада
12:02, 27 листопада
15:49, 5 травня 2023 р.