
09:03, 7 вересня 2025 р.
Надійне джерело
У Києві уламки збитого БпЛА спричинили пожежу в будівлі Кабміну

У столиці внаслідок падіння уламків російського безпілотника сталося загоряння в будівлі Кабінету міністрів.
Про це повідомили мер Києва Віталій Кличко та прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
«У Печерському районі внаслідок ймовірного збиття БпЛА сталося загоряння в урядовій будівлі. Пожежники працюють на місці», – зазначив Кличко.
Свириденко додала, що це вперше ворожа атака пошкодила будівлю уряду – постраждали дах і верхні поверхи.
«Рятувальники гасять пожежу», – сказала голова уряду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
16:58, 25 червня
12
15:22, 22 червня
12:38, 22 червня
3
15:22, 22 червня