
19:46, 6 вересня 2025 р.
Надійне джерело
Діти з Рівненщини поїхали на відпочинок до «Артеку»

40 дітей з Рівненщини вирушили на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек», що на Київщині. Це вже восьма група у 2025 році.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«За попередні сім змін в «Артеку» вже відпочила 241 дитина з нашої області. Це діти учасників бойових дій, безвісти зниклих та загиблих, сироти, позбавлені батьківського піклування, а також ті, що мають інвалідність», – зазначив очільник області.
Прийом заяв на оздоровлення здійснюється у підрозділах соцзахисту територіальних громад.
Витрати на відпочинок покриває держава, а Рівненська ОДА займається формуванням груп та організацією доїзду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:34
Вчора
13:02
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:57, 17 червня
2
15:13, 22 червня
16:58, 25 червня
12
15:22, 22 червня
16:57, 25 червня
2