
16:31, 20 серпня 2025 р.
Надійне джерело
Цьогоріч на Рівненщині створили понад 27 МВт нових потужностей генерації

З початку 2025 року на Рівненщині збудували 27,1 МВт додаткової нової генерації.
Про це повідомили в Рівненській ОВА.
З них 9,58 МВт забезпечили сонячні електростанції, а ще 17,52 МВт — когенераційні установки.
За словами начальника ОВА Олександра Коваля, в умовах ворожих атак створення нових енергопотужностей є важливим кроком до енергетичної децентралізації області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:47, 17 червня
15
15:43, 23 червня
10