19:57
Вчора

У місті Здолбунів відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу «Українська Паляниця», де команда ДЮСШ №4 Рівненської міської ради 2013–2014 року народження здобула перше місце у срібній лізі.
Про це повідомили в ДЮСШ №4 Рівного.
Протягом 2–3 серпня вісім команд з різних регіонів України змагалися за перемогу. Юні рівняни не лише вибороли головний трофей у своїй лізі, а й отримали індивідуальні відзнаки:
Тренер команди — Вадим Басюк. Вітаємо спортсменів та наставника з гідним результатом!