
19:35, 17 липня 2025 р.
Надійне джерело
Зеленський розповів коли відбудеться деобілізація

Під час засідання Верховної Ради 17 липня президент Володимир Зеленський заявив, що демобілізація відбудеться лише після перемоги України у війні.
До того часу, за його словами, держава повинна зосередитися на якісній ротації військових.
Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, який нагадав про обіцяну у законопроєкті конкретику щодо термінів служби.
У відповідь Зеленський наголосив, що воїни мають повернутися додому тільки після перемоги над Путіним.
"Наші люди, героїчні військові повернуться додому, коли ми переможемо ворога, а це Путін. Ворогів усередині країни немає. І ви не ставайте на цей бік. Наші герої заслуговують якісних ротацій", – сказав президент.
Під час обміну репліками Зеленський звернувся до депутата на "ти", що викликало обурення Гончаренка, який відповів вигуками "ганьба".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:57
Вчора
Оголошення
14:09, 25 червня
21
16:57, 25 червня
2
12:38, 22 червня
1
16:58, 25 червня
12