
19:34, 16 липня 2025 р.
Надійне джерело
Лучники з Рівненщини здобули медалі на чемпіонаті України

У Володимирі Волинському завершився чемпіонат України з пара стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
Рівненщину на змаганнях представили спортсмени Рівненського регіонального центру «Інваспорт» з Березного — Дмитро Фомін та Василь Наумчук.
Дмитро Фомін здобув бронзову нагороду в особистому заліку зі стрільби з класичного лука, Василь Наумчук фінішував п’ятим.
У командних змаганнях лучники з Рівненщини вибороли золото.
Тренують спортсменів Валентин Хавтура та Заслужений тренер України Олег Авдєнтов.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
19:57
Вчора
Оголошення
16:53, 24 червня
3
16:53, 24 червня
2
16:57, 25 червня
2
12:38, 22 червня
3