19:57
Вчора

З 26 по 28 червня у Броварах пройшов літній чемпіонат України з плавання серед кадетів.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
У басейні "Купава" змагалися майже 300 найсильніших юних спортсменів з усієї країни. До складу збірної Рівненської області увійшли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Рівненської міської ради, які здобули низку нагород і вивели команду в топ-3 національної першості.
Відзначились спортсмени СДЮСШОР №2 РМР: Мілана Шарпар — 2 золоті, 5 срібних і 1 бронзова медаль
За підсумками командного заліку збірна Рівненської області посіла почесне третє місце, вкотре підтвердивши високий рівень підготовки рівненських юних спортсменів.