
17:40, 23 червня 2025 р.
Надійне джерело
Бронза з Європи: спортсмен з Рівненщини призер чемпіонату з пара каное

З 19 по 22 червня у чеському місті Рачице проходив чемпіонат Європи з пара каное серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
Рівнянин, заслужений майстер спорту України Микола Синюк, представник Рівненського регіонального центру "Інваспорт", здобув бронзову нагороду на дистанції 200 метрів у класі човнів KL2.
Також у складі національної збірної виступила Наталія Лагутенко. Вона фінішувала четвертою в KL2 та шостою — у VL3.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
19:57
Вчора
Оголошення
16:53, 24 червня
3
16:53, 24 червня
2
16:57, 25 червня
2
12:38, 22 червня
3