• Головна
  • Рівняни п’ють чи не найгіршу воду в Україні
17:02, 10 жовтня 2013 р.

Рівняни п’ють чи не найгіршу воду в Україні

Рівненська область увійшла у трійку лідерів по найгіршій якості питної води.
Про це повідомляє ІА «Ервеюей».
Минулого року санітарним нормам не відповідали проби питної води у Луганській, Миколаївській та Рівненській областях. Про це на запит Тиждень.ua повідомили в Державній санітарно-епідеміологічній службі України.
«Минулого року питома вага проб питної води, що не відповідали санітарними нормам за санітарно-хімічними показниками, що значно перевищує середні показники по країні (12,9%), зафіксована у Луганській – 46,1%, Миколаївській – 24,2% та Рівненській області – 22%. Значно краща якість питної воли за вказаними показниками у Києві – 0,5%, Чернівецькій – 0,6% та Івано-Франківській областях – 07,%», - йдеться у відповіді.
«Високі показники бактеріального забруднення із централізованих систем водопостачання у Тернопільській – 9,7%, Миколаївській – 7,3% та Закарпатській області – 6,3%, що значно перевищує середній показник по країні – 2,8%. Краща якість питної за вказаними показниками у Чернівецькій та Херсонській областях – 0,7%, Києві та Львівській області – 0,9%», - повідомила СЕС.
«Питна вода, що подається у водопровідну мережу, як правило, відповідає державним стандартам та санітарному законодавству, тому її можна вживати і застосовувати для господарсько-побутових потреб без обмежень», - запевняють у відомстві.
На якість питної води, як додає СЕС, суттєво впливає незадовільний технічний стан водопровідних мереж, їх зношеність у різних регіонах становить від 30% до 80%.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...