
18:37, 20 червня 2025 р.
Надійне джерело
Випускники Рівненщини успішно склали НМТ

На Рівненщині завершилась основна сесія національного мультипредметного тесту.
За словами першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, явка цьогоріч склала 92%.
Сертифікаційні роботи мали виконати понад 12 тисяч учасників. Для проведення тестування створили 30 тимчасових екзаменаційних центрів, 15 з яких були облаштовані в укриттях.
До організації НМТ залучили майже 300 осіб, включно з освітянами, медиками, поліцейськими, енергетиками та технічними фахівцями. У центрах працювало понад 1200 одиниць комп’ютерної техніки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
19:57
Вчора
Оголошення
16:58, 25 червня
13
16:53, 24 червня
1