
16:40, 15 червня 2025 р.
Надійне джерело
Рівненська команда здобула золото у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Визначилися переможці змагань з баскетболу у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Золото здобула баскетбольна команда Рівненського ліцею №28, яка виграла у молодшій віковій групі.
Про це повідомили в Рівненській ОВА.
«Вітаю з перемогою у турнірі серед дівчат. Для Рівненщини було великою честю приймати таку масштабну подію. Фінальний етап упродовж тижня тривав у нас в області. Він зібрав понад 500 учасниць із 42 команд з усіх куточків України», - зазначив начальник ОВА Олександр Коваль.
Нагадаємо, проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» був створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Цього року його проводять з дев'яти видів спорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
Оголошення
16:53, 24 червня
8
15:43, 23 червня
21
15:13, 22 червня