
11:32, 8 червня 2025 р.
Надійне джерело
Двох жителів Рівненщини викрили на незаконному зберіганні боєприпасів

Поліцейські зафіксували два факти незаконного зберігання боєприпасів у Березнівському та Дубенському районах.
Про це повідомили в поліції Рівненської області.
У селі Городище Березнівської громади під час патрулювання офіцери зупинили автомобіль Audi. За кермом був 27-річний мешканець села Бронне, який раніше вже притягувався до адмінвідповідальності за керування у стані сп’яніння. Крім того, посвідчення водія чоловік не має. Цього разу він теж мав ознаки наркотичного сп’яніння.
Під час перевірки автівки поліцейські виявили бойову гранату «Ф-1» і прилад для вживання наркотиків. На місце викликали вибухотехніків, які вилучили небезпечний предмет. На водія складено адміністративні матеріали.
Також у Дубні під час обшуку за місцем проживання 37-річного місцевого жителя правоохоронці виявили 70 патронів.
У обох випадках слідчі розпочали досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
Оголошення
16:53, 24 червня
8
15:43, 23 червня
21
15:13, 22 червня