
18:42, 6 червня 2025 р.
Надійне джерело
В облраді розповіли, хто наступні п'ять років очолюватиме Рівненський центр соціально-психологічної допомоги

Стало відомо, хто наступні п'ять років очолюватиме Рівненський центр соціально-психологічної допомоги.
Кандидатуру Тетяни Кульчицької сьогодні підтримали більшість присутніх на сесії депутатів.
Вона продовжить очолювати комунальний заклад обласної ради наступні п'ять років.
Як прокоментував голова РОР Андрій Карауш, Тетяна Кульчицька - єдина, хто подав свою кандидатуру на посаду директора Рівненського центру соціально-психологічної допомоги.
Натомість кандидатуру Валерія Стасюка на посаду директора Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг депутати не підтримали.
Зауважимо, що він також був єдиним претендентом на цю посаду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
Оголошення
15:17, 22 червня
5
16:58, 25 червня
5
16:57, 25 червня
19
16:57, 25 червня
6