• Головна
  • Чи можна вже їсти ранню полуницю: правда про перші ягоди сезону
09:58, 3 червня

Чи можна вже їсти ранню полуницю: правда про перші ягоди сезону

Чи можна вже їсти ранню полуницю: правда про перші ягоди сезону
  • Рання полуниця на ринках зазвичай імпортна з Туреччини, Іспанії або Греції, а в Україні вирощується в теплицях південних регіонів.
  • Сучасні технології дозволяють вирощувати безпечну полуницю, але варто купувати у перевірених продавців та обирати ягоди середнього розміру.

З настанням весни і тепла прилавки заповнюються яскраво-червоними ягодами – полуницею. Соковита, ароматна, солодка – вона асоціюється з літом, теплом і свіжістю. Та чи можна вже купувати першу полуницю без шкоди для здоров'я. Що варто знати перед тим, як додати її до свого раціону у квітні або на початку травня.

Рання полуниця – звідки вона

На початку сезону полуниця, яку ми бачимо на ринках і в супермаркетах, зазвичай імпортна – з Туреччини, Іспанії або Греції. В Україні ж перші врожаї надходять з теплиць південних регіонів або з фермерських господарств, які використовують агроволокно й плівку для пришвидшення дозрівання, розповідає 24 Канал.

Нітрати в полуниці – міф чи реальність

Перше занепокоєння, яке викликає рання полуниця, – вміст нітратів. Дійсно, для пришвидшення росту ягоди у закритому ґрунті іноді використовують добрива. Проте сучасні технології дозволяють вирощувати безпечну продукцію навіть у ранній період.

Варто купувати у перевірених продавців: супермаркетах із сертифікацією продукції або у фермерів.

Порада. Обирайте ягоду середнього розміру. Занадто великі, ідеально глянцеві ягоди – частіше результат стимуляторів росту. Якщо сумніваєтесь – замочіть полуницю у воді з содою (1 чайна ложка на літр) на 10–15 хвилин перед вживанням.

Чи є користь від ранньої полуниці

Полуниця – це не лише смачно, а й корисно, ягода – джерело вітаміну С, антиоксидантів, калію й фолієвої кислоти. Якщо вона вирощена без надлишку хімікатів – вона корисна.

Чи можна давати ранню полуницю дітям

Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: zdorovya.24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Профілактика захворювань #Здорове харчування #Харчування #Полуниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...