
17:37, 30 травня 2025 р.
Надійне джерело
На Всеукраїнському турнірі з гандболу рівненські спортсменки здобули "бронзу"

У спортивному залі Рівненської ДЮСШ №4 відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 2011-2013 років народження.
Про це повідомили в міській раді.
Вихованки тренера Алли Шулепи-Пастушок, команда ДЮСШ №4, вибороли бронзові нагороди турніру.
Вітаємо юних спортсменок та тренера з досягненням і бажаємо нових перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:38, 22 червня
1
15:22, 22 червня
15:08, 22 червня