
17:37, 29 травня 2025 р.
Надійне джерело
Рівненський спідвеїст вийшов до фіналу юнацького чемпіонату світу зі спідвею

24 травня у словенському місті Кршко відбувся півфінал FIM SGP3. Рівнянин Макар Левішин здобув друге місце.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Таким чином наш спортсмен отримав право виступити у фіналі юнацького чемпіонату світу зі спідвею у класі мотоциклів 250 см³.
Фінал відбудеться 30 травня у Празі, де за титул змагатимуться спортсмени з 10 країн світу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:23
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня