
19:33, 11 травня 2025 р.
Надійне джерело
У Рівненському пологовому будинку матусь привітали зі святом

У Рівненському пологовому будинку до Дня матері жінки, які народили в переддень свята, отримали приємні сюрпризи.
Подарунки підготували завдяки ініціативі Української християнської місії «Обітниця миру».
Як повідомили у медзакладі, всі породіллі отримали корисні речі для себе та малюків. Особливу подяку колектив пологового будинку висловив благодійній організації та її директору Олегу Абатурову за увагу і турботу.
"Дорогі матусі, дякуємо вам за вашу відданість, турботу і безмежну любов. Нехай ваші серця завжди будуть зігріті усмішками дітей", — йдеться у зверненні медиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня