• Головна
  • У Рівненському пологовому будинку матусь привітали зі святом
19:33, 11 травня 2025 р.
Надійне джерело

У Рівненському пологовому будинку матусь привітали зі святом

У Рівненському пологовому будинку матусь привітали зі святом

У Рівненському пологовому будинку до Дня матері жінки, які народили в переддень свята, отримали приємні сюрпризи. 

Подарунки підготували завдяки ініціативі Української християнської місії «Обітниця миру».

Як повідомили у медзакладі, всі породіллі отримали корисні речі для себе та малюків. Особливу подяку колектив пологового будинку висловив благодійній організації та її директору Олегу Абатурову за увагу і турботу.

"Дорогі матусі, дякуємо вам за вашу відданість, турботу і безмежну любов. Нехай ваші серця завжди будуть зігріті усмішками дітей", — йдеться у зверненні медиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свято #подарунки #пологовий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення