• Головна
  • Генштаб анонсував ротацію в ТЦК: без бойового досвіду — на фронт, поранені — на тилові посади
16:33, 30 квітня
Надійне джерело

Генштаб анонсував ротацію в ТЦК: без бойового досвіду — на фронт, поранені — на тилові посади

Генштаб анонсував ротацію в ТЦК: без бойового досвіду — на фронт, поранені — на тилові посади

Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що військовослужбовців терцентрів комплектування (ТЦК), які не мають бойового досвіду та обмежень за станом здоров’я, направлятимуть у бойові підрозділи. 

Їхні місця мають зайняти поранені військові, які не можуть служити на передовій.

У Генштабі пояснюють, що це рішення покликане відновити довіру до ТЦК, підвищити бойовий дух і забезпечити соціальну справедливість. 

Координацію здійснює заступник начальника Генштабу.

Однак виникають запитання: наскільки реальною є така ротація в умовах війни? Чи справді будуть системно направляти "кабінетних" працівників до бойових частин, а не лишати "своїх" у тилу під виглядом поранених або обмежено придатних?

Також незрозуміло, як саме оцінюватиметься "достатній стан здоров’я" для передової. 

У минулому вже були випадки, коли придатність визначали з порушенням реального стану здоров’я бійців.

Громадськість і волонтери закликають забезпечити прозорість процесу, адже справедливість на фронті — це не лише мотивація, а й безпека.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТЦК та СП #фронт #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення