• Головна
  • Місцеві автодороги передадуть облдержадміністраціям
15:02, 3 жовтня 2013 р.

Місцеві автодороги передадуть облдержадміністраціям

Керівництво над автомобільними дорогами місцевого значення з 1 січня 2014 року здійснюватимуть обласні державні адміністрації.

Відповідне розпорядження уряд прийняв на своєму засіданні 2 жовтня, інформує прес-служба Кабінету Міністрів України.

«Автодороги загального користування місцевого значення в існуючому стані разом із фінансуванням передаються з 1 січня 2014 року через сфери управління Державного агентства автомобільних доріг до сфери управління Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних та Севастопольської міської державної адміністрацій», - йдеться у повідомленні.

Експерти зазначають, що затверджений акт розмежує відповідальність між центральними та місцевими органами влади за стан автомобільних доріг.

Крім цього, місцеві підрозділи «Укравтодору» буде реорганізовано та перепідпорядковано місцевій владі. Це передбачено концепцією розвитку дорожньої галузі України на 2013-2018-ті роки, прийнятої КМУ 3 вересня 2013 року.

Зокрема, концепція передбачає поділ функцій проектування, будівництва та оцінки якості доріг, які раніше були зібрані в одному відомстві - «Укравтодорі». Для цього АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» планують реорганізувати. А на його основі створять мережу регіональних компаній, якими управлятиме місцева влада. Водночас контроль за якістю виконання робіт здійснюватиметься через «Укртрансінспекцію».

Планування залишається в юрисдикції Міністерства інфраструктури, яке в діалозі з місцевою владою має забезпечити ефективне управління дорожнім господарством з урахуванням потреб регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...