• Головна
  • Хто у Рівному «кришує» скандальний генделик на Замковій?
12:03, 20 вересня 2013 р.

Хто у Рівному «кришує» скандальний генделик на Замковій?

Минулого тижня під час перевірки скандального кафетерію на вулиці Замковій, 10-А, відповідна комісія заявила про чисельні порушення у закладі. Вже тоді журналісту сайту «ВСЕ» повідомили, що результати перевірки будуть невтішними для власниці закладу. Проте нам стало відомо, що розливайку знову «відмазали».

Теж саме заявляють і мешканці будинку, у яком розташований злощасний кафетерій. Один з них Григорій Депутат (таке прізвище у чоловіка, - прим. авт.) розповів:

- Під час перевірки всі в один голос заявляли, що цей заклад працювати не може, бо надто багато скарг від мешканців будинку та  порушень у кафетерії. Відповідь, яку надали після перевірки, дуже дивує, адже  абсолютно протирічить тим словам, які ми чули під час особистого спілкування. Якщо коротко, то там сказано, що були надані приписи усунути порушення, а міліція буде патрулювати заклад. Разом із тим, нічого так і не змінилося. Все працює у звичному режимі. Магазин продає горілку і її розпивають у кафетерії. Постійні бійки у дворі.

Під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради начальник відділу торгівлі та побуту, громадського харчування та побутового обслуговування міського управління торгівлі Валентина Кухарець розповіла, що їхня установа немає  повноважень позбавити ліцензії на продаж алкогольних напоїв у прилеглому до кафетерію магазині. Власне, через це і виник конфлікт, адже попри заборону розпивання алкогольних напоїв у кафетерії там щодня безперешкодно відбуваються п’янки. Горілку купують у магазині, а потім йдуть у генделик, замовляють там закуску і за столиком у кафетерії  п’ють. Або йдуть у двір до незрячих.  

- Позбавити ліцензії на продаж алконапоїв ми власницю закладу не можемо. Видає дозвіл державна податкова інспекція області. Згідно закону  органи місцевого самоврядування не можуть прийняли рішення про заборону у магазині торгувати алкогольними напоями, - зазначила Валентина Кухарець.

Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко, вже вкотре дав доручення «розібратися»:

- Це дійсно будинок для незрячих, ми маємо знайти узгоджене рішення як «притиснули» власника кафетерію, щоб вона там працювала нормально. Подумайте, як це можна зробити.

Цікавим є те, що мешканцям будинку вулиці Замкова, 10-А за результатами перевірки надійшла відповідь з підписом міського голови у якій сказано: «Складено протокол про порушення санітарного законодавства для притягнення суб’єкта господарювання до штрафу про адміністративні правопорушення. Торгівля алкогольними напоями в магазині здійснюється відповідно до ліцензії». Далі йдеться про те, що зазначений заклад взято під патрулювання сектором охорони громадського порядку Рівненського міського відділу УМВС України в Рівненській області. Разом з тим у відповіді зазначено, що оскільки будинок був зведений 40 років тому, відповідно до будівельних та інших норм, які діяли на момент його проектування та будівництва, за період експлуатації місце розвантаження товарів до магазину не змінювалося. Далі цитата: «ДБН В.2.2. -15-2005 «Будинки та споруди. Житлові будинку» набрав чинності 01.01.2006 року і немає зворотної дії на вже до того існуючі об’єкти». І все. Тобто питання, які піднімають мешканці будинку, абсолютно не вирішуються. Це була чергова непотрібна перевірка та звичайна відписка мешканцям будинку.

Виникає два питання. Міський голова не знає, що підписує? Адже жодна із вимог мешканців будинку не виконана. Чи можливо Володимир Хомко блефує? Все-таки власноручно підписав відповідь, а відтак володіє ситуацією і про те, що «рішення немає зворотної дії»,  і про те, що немає повноважень ані він сам, ані управління торгівлі, ані хтось інший. І від того, якось цинічно звучать із його вуст слова про те, що власницю потрібно «притиснути», бо у будинку живуть незрячі…

Варто також нагадати, що перевірку за дорученням міського голови Рівного здійснювали представники від: управління торгівлі, Рівненського Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області, відділу УМВС України в Рівненській області та управління житлово-комунального господарства.  Хто із п’яти перерахованих посадовців «кришує» генделик нам не відомо, проте очевидно, що кожного разу власниця закладу Ольга Гренюк відбувається лише штрафами та приписами. Разом із тим, з’являється пояснення зухвалій та нахабній поведінці цієї пані. Адже чи вела б себе так  нагло власниця, магазин якої на межі закриття? З усього видно, що жінку не налякати - радше за все вона має хороший дохід від продажу алкоголю, а від великих коштів і впливово покровителя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...