
12:09, 23 вересня 2024 р.
Надійне джерело
Лікар Рівненської обласної лікарні став національним представником України в ISMISS

Валентин Піонтковський, заступник директора Рівненської обласної клінічної лікарні з питань реформування медицини, доктор медичних наук та Заслужений лікар України, був призначений новим національним представником України в Міжнародній асоціації малоінвазивної хірургії хребта (ISMISS). Рішення про це було ухвалене на засіданні президії асоціації в німецькому місті Хомбург минулого тижня.
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
Призначення Піонтковського підкреслює його значний внесок та досягнення у галузі малоінвазивної хірургії хребта. ISMISS, заснована у 1988 році, є провідною міжнародною організацією, що об'єднує спеціалістів з різних країн. До цього часу Україну в асоціації представляв видатний хірург-вертебролог, професор Володимир Радченко.
У червні 2023 року в Рівному відбувся симпозіум ISMISS, під час якого було створено громадську організацію «Українська асоціація хірургії хребта». Валентин Піонтковський був обраний головою цієї організації, що підтверджує його лідерську позицію у спільноті спінальних хірургів України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:28, 9 липня
11
11:32, 16 липня
17:34, 14 липня
19
12:04, 11 липня
2
12:25, Сьогодні
live comments feed...