• Головна
  • Міжнародний музичний фестиваль «The Best City.UA-2013»
23:20, 16 липня 2013 р.

Міжнародний музичний фестиваль «The Best City.UA-2013»

Першого дня фестивалю відкриття концерту було неочікувано драйвовим. Всі забули, що це розігрів - ритми ТНМК розворушили довгоочікуваний натовп. Перед початком концерт по телевізорам крутили серіал "Сонна лощина". Все о сериале Сонная Лощина можна дізнатися на сайті http://www.vampiretv.ru/
В музичному просторі є речі, які не перестають тішити, щоразу даруючи яскраві емоції. Олег Скрипка віртуозно шаманив зі сцени магічними звуками інструментів, зливаючись та стаючи одним цілим з акардеоном, гармошкою, трубою і це чаклунство охопило весь зал радісним та глибоким передиванням ритмів.

 Диана Арбенина почала шукати натхнення в зміні іміджу. Вдячні прихильники реагували як завжди захоплено на глибинні емоції даровані цею екстраординарною групою Ночные Снайпери.

Рік за роком німці не перестають дивувати цілий світ та Україну в часності надзвичайно потужними та запальними гуртами. Та є колективи, які вже стали класикою. Довгоочікуванний багатьма, феєричний виступ Guano Apes поправу підтвердив свою культовість та любов усіх відвідувачів фестивалю.

На сам кінець організатори звісно припасли найсмачніше. Те за ради чого тисячі людей з усієї України і СНГ полишали свої домівки і поїхали на фестиваль. Те, що мало стати фінальним та найяскравішим акордом першого дня фестивалю. Мега популярний гурт, в учасників якого закохані практично всі дівчата фестивалю, великобританський - Hurts. Під час їхнього виступу шкала емоцій масової свідомості досягла апогею.

 Другий день фестивалю стартував виступом переможців відбору серед молодих гуртів – прогресивної Lumiere.

Фронтмен гурту Роман Веремейчик – учасник і фаворит шоу “X - фактор”.

Виконуючи композиції зі свого альбому він відверто кайфував. І ці відчуття передавалися глядачам, даруючи мегапозитивний зяряд емоцій.

 Kozak System (ex-Гайдамаки) – український рок-гурт, потужний енергетик, символ України в Європі.

Слухачів тішило традиційно феєричне поєднання українського, козацького драйву, густо замішаного на ритмах ska, reggae і панку. Дощ, який супроводжував весь виступ гурту, гармонійно поєднувався зі стилем пісень.

 Дельфин (Dolphin) – виконує музику в стилях “альтернативний рок” і “альтернативний реп”. Один з небагатьох хто втримався на сцені з початку 90-х років. Своїми провокативними піснями він набув широкої відомості у вузьких колах специфічних андеграундових слухачів. Однозначно підтвердив свій статут найнезалежнішого музиканта російської сцени і на українських просторах.

 Би-2 – Шура и Лёва традиціно позитивні та відкриті заряджали давно полюбившимися хітами зі своїх альбомів. А насамкінець влаштували справжнє караоке на трьох акордах: співали пісні «Кіно», «Агата Кристи», «Мумий Тролль», «Чайф».

 Ленинград – балаганив на сцені з властивими для себе безупинними веселощами, хмільними настроями, та натовпами людей, які то співали, то грали на всіх різновидах духових інструментів, то просто юрмилися і пританцьовували. Ексцентричні, часто з нецензурними текстами на алкогольно-побутову тематику пісні публіка зустріла весело та легко.

 Мумий Тролль – з перших акордів зал уже скандував у передчутті виходу улюбленого гурту. Вдячні фанати навіть підготували флеш-моб: листки з літерами МТ. Багаторічне існування гурту завдячує особливому стилю, та незмінному фронтмену Іллі Лагутенко, який щоразу лишається відвертим та закоханим у те, що робить. Тішив публіку то, акустикою, то електрогітарою, то перевтілювався у ді-джея, стаючи до пульту.

 Третій день і виступ групи Мотор’рола, яка стала по справжньому довгоочікуваною на фестивалі. Адже свій виступ розпочала пізніше на 1,5 години від заявленого часу, та це не завадило їм ввімкнути публіку з півоберту, та повести тінистими шляхами україномовних текстів та мотивів. Гурт робить ставку на живе виконання і тому, щоразу звучить по-новому. Це завжди інтригує та захоплює слухачів.

 Lacuna Coil – італійський гурт, який грає в стилях: “готичний” і “альтернативний метал”. Багато кому вони нагадали «Evanescence», та зі своїм, властивим італійцям, темпераментом, та самовіддачею.

 Сплин – це стара добра класика. Це щось більше, ніж гурт. Це ціла епоха пісень переспіваних у дворах під гітари. Це пласт свідомості всієї пострадянської нації. Олександр Васильев, лише ступивши на сцену суцільно поглинув всю увагу та енергію публіки. Як вмілий жонглер, він віртуозно керував переливами настроїв, зі своїми хітами, які весь натовп ревів в унісон слово в слово, звук у звук. Цілісність потужного заряду, який був створений просто вражала. Так оживають на сцені легенди. Так ми торкалися до вічного.

 Enter Shikari – англійський рок-гурт. Вони поєднують пост- хардкор з елементами різних електронних жанрів, такі як: electronica, дабстеп, транс, драм-и-бейс, створюючи неймовірні звуки. Шаленість музичного звучання електричними розрядами пробігала крізь музикантів та виливалася у ейфоричні рухи та танці. Енергія у синергії множилася залом, набуваючи все нових та нових потужніших витків. Глядачі легко бавилися у цю гру емоцій, віддаючись задоволенню у повній мірі.

 Улюблена багатьма легендарна Scorpions була довгоочікуваним хедлайнером фестивалю. Ось уже котрий рік поспіль вони оголошують свої виступи останніми. Та цього разу, здавалося, сама природа підігравала емоції яскравими спалахами блискавок на багряно-фіолетовому небі, пронизливими розкатами грому, який звучав в унісон улюбленим хітам та фантасмагоричною зливою, холоду від якої ніхто не відчував у шаленостях рухів та переживанні пристрасної любові. 

Фоторепортаж з події спеціального кореспондента Олени Слутої дивися тут: 

http://www.0362.ua/photovistavka/35

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...