Авторський проект
15:54, 16 вересня 2013 р.

Йога в парку каже до зустрічі!

Авторський проект

Йога в парку – унікальний для міста Рівне проект. Таку можливість рівняни отримали завдяки торговій марці ARTmodels® та тренінговій компанії «Guru center», які в рамках запуску спільного проекту ELITE club організовували практику йоги. Місією проекту ELITE club є створювати унікальний закритий клуб ELITE, що об’єднуватиме найдостойніших представників Рівного, інформуватиме про життя міста, організовуватиме якісне дозвілля, популяризуватиме позитивний стиль мислення, гармонізуватиме всі сфери життя, сприятиме успішності та ефективності.

Протягом трьох тижнів в парку відбувалися щоденні ранкові та вечірні заняття, а також унікальні майстер-класи запрошених тренерів. 

Завершення Йоги в парку стало особливо яскравою подією для її учасників, адже 12 вересня Рівне відвідала унікальний йога-тренер Олена Романюк, котра продемонструвала та навчила методикам особистісного вдосконалення методами SPINE YOGA (йога для спини). SPINE YOGA розроблена італійським йога-тренером Маріо Лонгіном і популярна по всій Європі. Олена особиста учениця Маріо та перший сертифікований тренер в Україні. Методика дозволяє формувати рівну осанку, м'яко укріплювати спину та усі системи організму, відновлювати пошкоджені зони без напруги та травм. 

Олена Романюк: «Все своє свідоме життя працювала і продовжую працювати в журналістиці. Кілька років тому мені пощастило – вдалося поєднати улюблену роботу і на той час ще хобі – йогу. Спочатку очолила представництво міжнародного журналу Yoga + Life в Україні, пізніше - стала головним редактором журналу YOГА. Паралельно з роботою над журналами активно вивчала і практикувала йогу. У 2012-2013 роках закінчила вчительські курси з йоги відразу в двох школах в Рішікеші (Індія): HimalayanYogaAcademy і RishikeshYogPeeth. Зараз навчаюся у автора методики SPINE YOGA (Йога для спини) Маріо Лонгина (Італія). Являюсь сертифікованим викладачем Міжнародного Йога Альянсу (США). У своїй практиці, а також у викладанні йоги дотримуюся коректного, терапевтичного підходу. Принцип «не нашкодь» - для мене найголовніший в роботі. Захоплююся спортом, здорової кухнею і подорожами. Йога в парку не новинка для мене. Сама долучалася до оарганізації подібних активностей у Києві. Та провести заняття в Рівному було для мене особливо приємно. Така наповненість і тиша – справді разюча зміна після активності столиці. Дякую організаторам і учасникам за приємно, здОрово проведений час!».

DSC_4440

 Наступним, завершальним кроком, активності Йоги в парку став семінар, котрий відбувся 13 вересня 2013 року. Це стало подарунком проекту уcім бажаючим розвиватися. Була змога поспілкуватися на тему: "Енергетичний потенціал. Канали втрати енергії. Максимізація власних можливостей та вихід на ефективний розвиток у власному житті. Сексуальність, привабливість, успішність". В рамках семінару також відбулася презентація нового ELITE club та ELITE club School. Ведучою семінару була Ірена Слута.

 ELITE club SCHOOL– це не просто набір дисциплін, чи різного роду знань, - це цілісна, чітко спланована структура, яка завдяки професійному виконанню, гармонійно активізується у житті, трансформуючи сфери, які зазнавали дискомфорту, та наповнюючи творчими, сексуальними та життєвими енергіями!Учасники отримають своєрідну інціацію, яка працюватиме на покращення добробуту та самопочуття ще довгі роки, а можливо й ціле життя.ELITE club SCHOOL обирає шлях до Себе через Гармонію, Любов, Медитацію, Натхнення. Пропонуючи отримати досвід, і цей звеличуючий досвід закласти в основу віри!

Учасники отримають навички у таких сферах: косметологія, дієтологія, візаж, стилістика, акторська майстерність, позування, створення образу та правильного енергетичного фону, психологія міжособистісних стосунків, езотеричні знання з матеріалізації бажаного, сексуальністі, привабливісті, гармонійного розвитку усіх сфер життя.

 Ірена Слута, керівник тренінгової компанії «Gurucenter», тренер з особистісного розвитку, коуч, співорганізатор та тренер Йоги в парку: «Йога в парку стала для багатьох учасників справжнім інсайтом, відкриттям себе та своїх можливостей. Звісно, нам, як організаторам, приємно отримувати захоплений зворотній зв’язок. Та не це основне. Найважливіше для нас – це те, що нам вдалося дати можливість спробувати багатьом охочим рівнянам свої сили в практиках. Дякуючи тренерам Олександру Мельнику, Тарасу Степлюку, Олександру Штундеру, Тетяні Петришиній, Олені Романюк та мені, щодня зранку і ввечері протягом трьох тижнів в парку тривали заняття, повністю безкоштовні та доступні! Звісно було ще багато людей, котрі сприяли організації та проведенню проекту, а саме: Оксана Ігас – власниця ТМ АРТ моделз, Жанна Вагіна – завідуюча відділу «Дозвілля» Міського об’єднання парків культури та відпочинку, Олена Слута – координатор проекту, наші незамінні інформаційні партнери. Усім їм, та ще багатьом ми дякуємо за підтримку, віру, натхнення. Надіємося, що Йога в парку стане прекрасним позитивним стартом для розвиваючої Школи ELITE club. І заглядаючи уперед, формуємо меседж у майбутнє: провести не три тижні, а три місяці Йоги в парку наступного теплого сезону. Звісно з допомогою друзів та знайомих, котрі беруться популяризувати проект, який справді змінює життя на краще!»

DSC_2556

 

DSC_2588

  Оксана Ігас, власниця торгової марки ARTmodels®: «ARTmodels® в усій своїй діяльності націлений на шлях гармонійного розвитку, краси та позитиву. Тому йога, як гармонізуюча система, яка пропонує різного роду практики, є близькою для нас по духу. Ми вкладаємо в усі пропоновані нами продукти основну ідею, яку несе і проект Йога в парку і ELITE club – ідею зовнішньої та внутрішньої краси. Нероздільними вони є у нашому особистому житті, у модельній школі, у школі гармонійного розвитку для жінок. Тому вкотре, своєю діяльністю та можливістю давати життя таким проектам, ми підтверджуємо відданість ідеї розвитку людини, як основного та невід’ємного аспекту будь-якого життя.»  

 

542374_412494308798231_660254020_n

Ще фото з Йоги в парку.

Олександр Мельник.

DSC_2528

 

Олександр Штундер.

DSC_2612

 

Майстер-клас з Тетяною Петришиною.  

DSC_2831

 Тетяна Петришина. 

DSC_2852

 Йога в парку популярний серед журналістів проект. В кадрі наш тренер Тарас Степлюк. 

WyWjtpN9yd4

 

 

DSC_4516

 

DSC_4462

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...