• Головна
  • На Рівненщині страйкують працівники «Смигаторфу»
15:01, 12 вересня 2013 р.

На Рівненщині страйкують працівники «Смигаторфу»

12 вересня працівники підприємства «Смигаторф», що є одним з бюджетоутворюючих підприємств у Дубенському районі, вийшли на робочі місця, але до роботи не приступили.

Про це власкору IA ZIK повідомили в Рівненському відділенні Національної служби посередництва та примирення.

Як стверджують у Рівненському відділенні Національної служби посередництва та примирення, протестна акція не підпадає під формат страйку. Згідно із законодавством про порядок вирішення колективних трудових спорів чи конфліктів, страйком вважається засіб вирішення колективних трудових спорів. А в колективний трудовий спір сторони конфлікту на підприємстві «Смигаторф» офіційно не вступали.

Акція протесту, яку колектив називає страйком, розпочалася вчора. Люди переконані, що теперішнє керівництво доводить ситуацію на підприємстві до банкрутства з метою подальшої приватизації. Вони висунули ряд вимог, у тому числі – поновлення на роботі попереднього керівника. Крім того, як стверджують учасники протестної акції, з підприємства почали звільняти людей, які тим чи іншим чином не підтримують дій дирекції.

Нинішнє ж керівництво переконує – на підприємстві проходять структурні зміни й обіцяє без праці не залишити нікого.

Сьогодні, за інформацією із перевіреного джерела, ситуація обговорюватиметься в міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...