• Головна
  • Училище на Рівненщині отримало сучасну техніку від ЄС
16:46, 12 червня
Надійне джерело

Училище на Рівненщині отримало сучасну техніку від ЄС

Училище на Рівненщині отримало сучасну техніку від ЄС

Вищому професійному училищу №22, що у Сарнах, передано дев’ять одиниць сучасної дорожньо-будівельної техніки. Це стало можливим завдяки Євросоюзу, німецькому банку розвитку KfW та Міносвіти України, які спільно реалізували цей проєкт.

Про це повідомили в Рівненській ОВА.

Проєкт здійснено в межах ініціативи «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», що реалізується Українським Фондом соціальних інвестицій.

Окрім габаритної техніки, училище також отримало 4 запчастини та 3 навчальні агрегати для модернізації навчання студентів за професією «Машиніст дорожньо-будівельних машин».

Генрік Вітфельт, керівник відділу державного фінансування, підтримки бізнесу та соціальної політики Представництва ЄС в Україні, зазначив: «ЄвроСоюз залишається відданим підтримці України у розбудові сучасної інфраструктури професійно-технічної освіти. Учні професійно-технічних навчальних закладів – це майбутнє таких галузей, як сільське господарство, промисловість та будівництво. Тому дуже важливо забезпечити їм оптимальні умови для здобуття професійно-технічної освіти».

Олена Полюхович, заступниця директора Департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, додала: «Професії дорожнього будівництва дуже складні, тому потребують підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації. Створення таких сучасних майстерень допомагає формуванню компетентних фахівців, водночас демонструє бізнесу, що профтехосвіта готова відповідати на сучасні виклики і готова до співпраці».

На сьогодні на Рівненщині вже діє 31 навчально-практичний центр. До кінця року планується відкриття ще декількох нових.

Для довідки:

Фінансований ЄС проєкт «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» є частиною Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» (Компонент 3) та спрямований на оновлення та модернізацію обладнання та інфраструктури закладів професійно-технічної освіти в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Училище #техніка #ЄС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...