![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:35, 10 червня
Надійне джерело
Ситуація в державі складна: влада Рівненщини провеламзустріч з бізнесменами
![Ситуація в державі складна: влада Рівненщини провеламзустріч з бізн... Ситуація в державі складна: влада Рівненщини провеламзустріч з бізнесменами](/dist-assets/images/cap.jpg)
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль провів чергову зустріч з бізнесом області.
З керівниками підприємств говорили про роботу в умовах дефіциту електроенергії.
«Ситуація в державі складна. Відтак, актуальним є питання встановлення на виробництвах власних когенераційних установок, що вироблятимуть електроенергію. Хтось це вже зробив, хтось лише планує. Запевняю, з нашого боку буде максимальне сприяння та підтримка. Адже безперебійна робота бізнесу – це податки, робочі місця, економічна стабільність області та держави», - звернувся до представників бізнесу Олександр Коваль.
Очільник області додав, що держава вже активно включилася в процес протидії енергетичній кризі. Під 5-9% запроваджено програму пільгового кредитування на все енергообладнання. Також Нацбанк рекомендуватиме банкам, аби відсоток за кредитами для потреб енергетики не перевищував облікову ставку – 13,5%.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...