Новини компаній
10:30, 15 травня

Як прибрати шрами на тілі

Новини компаній
Як прибрати шрами на тілі, фото-1

У центрі Слім вам допоможуть знайти відповідь на питання, як прибрати шрами на тілі і зроблять це на високому професійному рівні. Тому не рахуйте такі рубці вироком, а просто вчасно зверніться до нас за допомогою.

Від чого з`являється шрам

Рубець з`являється за рахунок усіляких травм, прищів. Коли рана відкрита, вона кровоточить. Згодом кров густіє для утворення захисної скоринки та перешкоджання інфікування ранки. Під кіркою починаються процеси розвитку клітин-фібропластів для заміни пошкоджених тканин рубцевими.

Шрам не схожий на здорову тканину, утворюється з іншим кольором та щільною структурою. Тобто організм починає посилено заповнювати розрив сполучної тканини, запустивши регенеративний процес. Часу для того, щоб побудувати правильний каркас, він не дає, і тому колагеновим волокнам доводиться розвиватися під паралеллю, а не хрест-навхрест як при здоровій тканині. Слід зазначити, що рубцева тканина не має потових та сальних залоз.

Класифікація шрамів

Щоб лікарю прибрати шрам, він повинен знати, як і який рубець з`явився на вашому тілі, тому спочатку слід записатися на консультацію.

Рубці можуть мати характер:

1. Нормотрофічний з блідим або тілесним відтінком, розташуванням разом зі здоровими тканинами та розміром відповідно до нанесеного пошкодження. Еластичний шрам не має ніяких патологічних наслідків.

2. Атрофічний. Це найчастіше білий рубець, який западає в тонку, в`ялу, часто з поперечною смугастістю шкіру.

3. Гіпертрофічний. Шрам, що не виходить за кордон рани, щільний, гіперкератозний, горбистий знаходиться поверх шкіри. Найчастіше у нього спостерігаються поперечні тріщини.

4. Келоїдний. Пружний з червоним або синьо-рожевим відтінком рубець з гладкою, блискучою поверхнею та болісною пальпацією.

Шрами діляться на стадії у вигляді активного (зростаючого), що розсмоктується та стабільного. Вік рубця теж має значення: молодий чи старий.

Застосування мазей

Можете почитати відгуки навіть на сторонніх сайтах про те, як діють безрецептурні мазі, гелі, причому недорогі за цінами, щоб забрати шрами на тілі. Можемо сказати, що вони розм`якшують на верхню поверхню шкіри, що робить їх практично непомітними. Але, для того щоб знати, який засіб використовувати, все ж таки необхідно прийти і проконсультуватися.

Косметологічна методика видалення рубців

У центрі Slim методи лікування базуються на індивідуальних особливостях пацієнтів.

Це може бути:

  • професійний хімічний пілінг;
  • уколи Дипроспан, гелі, мезотерапія;
  • шліфування рубців лазером;
  • хірургічний спосіб

Пілінг

Хімічні пілінги з високою кислотною концентрацією допомагають розчиняти ушкоджені верхні шари епідермісу. Але тут важливим є правильний післяпроцедурний догляд для формування нормальної молодої шкіри.

Ін`єкції

Щоб видалити опуклий рубець, застосовується препарат Дипроспан з унікальним складом, який пригнічує розростання тканини. Такі ін`єкційні маніпуляції зупиняють розвиток зростання рубців та прибирають запальний процес.

При впав рубці лікар працює з гелем, основою якого є гіалуронова кислота, для того щоб вирівняти поверхню шкірного покриву. У цьому випадку за допомогою філлера заповнюється западина.

Сеанси мезотерапії. Лікар вводить під шкіру мезотерапевтичні коктейлі, основою яких є вітаміни, мінерали, антиоксиданти, гіалуронки. Мезотерапія допомагає покращити обмінний процес та допомогти регенерації тканини. Підбір складу коктейлю проводиться індивідуально кожному за пацієнта.

Шліфування шрамів лазером

Якщо у вас шрам має вік 3-6 місяців і не раніше, то пропонуємо скористатися лазерним шліфуванням https://slim.ua/uk/lazerna-kosmetologiya/lazerna-shlifovka із запуском активного синтезу колагенових та еластинових волокон. За рахунок ербієвого лазера створюється в рубці отвір, який охоплює всю його глибину, і рубець практично зникає.

Навколишні здорові тканини дозволяють рости молодим клітинам, які повільно займаються заміщенням рубцевих. Тому що «випарюються» дефектні клітини з видаленням шрамів на тілі, під шкірним покривом запускається активна регенерація клітин, але така процедура проводиться лише за показаннями, за винятком протипоказань, щоб не нашкодити організму.

Хірургічна методика

Таке втручання ми застосовуємо, якщо ці методи були безрезультатні. Операція передбачає видалення пошкодженої ділянки шкірного покриву та накладання косметичних швів при невеликих шрамах. Потім отриманий тонкий рубець ми коригуємо методами, описаними вище. Якщо площа рубця велика, то провадиться пересадка шкірних клаптів на віддалену ділянку, використовуючи іншу частину тіла.

Як бачите, способів прибрати шрами на тілі багато, причому недорогих за ціною, головне своєчасно про це подбає, зателефонувавши до нас у клініку Slim.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...