
17:07, 21 квітня 2024 р.
Надійне джерело
Рівненські гандболістки пробилися до Суперліги

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль вручив золоті медалі Вищої ліги гандболісткам команди «Рівне-ДЮСШ-4».
Про це він повідомив у мережі Facebook.
"Сьогодні в нашому обласному центрі фінішував заключний тур чемпіонату.
Разом з чемпіонством наші дівчата здобули і путівку до Суперліги.
Вітаю тренера Юрія Басюка та його команду з високим досягненням.
Бажаю в новому сезоні досягнути нових успіхів, цього разу вже серед еліти вітчизняного гандболу".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:52, 17 червня
10:09, 18 червня
15:08, 22 червня
00:07, 24 червня
119