• Головна
  • 12 учнів з Рівненщини вже перемогли на Всеукраїнських учнівських олімпіадах
18:38, 3 квітня
Надійне джерело

12 учнів з Рівненщини вже перемогли на Всеукраїнських учнівських олімпіадах

12 учнів з Рівненщини вже перемогли на Всеукраїнських учнівських олімпіадах

За підсумком перших предметних змагань з української мови і літератури, інформатики, правознавства, фізики, математики та хімії 12 учнів з області вже стали переможцями.

Як повідомили в Рівненській ОВА, в інтелектуальних змаганнях участь брали школярі 8-11 класів. 

Отож, переможці шкільних предметів:

І місце

  • Оверчук Андрій, учень 8 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне, вчитель Ганжа Олена Вікторівна (українська мова та література).

ІІ місце 

  • Мовчанюк Анастасія, учениця 9 класу Рівненського ліцею № 27, учитель Сметаніна Світлана Василівна (українська мова та література);
  • Мельник Антон, учень 10 касу Обласного наукового ліцею в м. Рівне, вчитель Кондратюк Богдан Олексійович (інформатика);
  • Мартинюк Микола, учень 10 класу Рівненського ліцею № 8, учитель Токмакова Валентина Володимирівна (правознавство).

ІІІ місце

  • Кузьменко Олександр, учень 10 класу Рівненського ліцею «Колегіум», учителі Рудюк Лариса Олександрівна та Пашко Ірина Олексіївна (українська мова та література);
  • Чуль Дарина, учениця 11 класу Рівненського ліцею № 23, вчитель Саприкіна Наталія Олександрівна (українська мова та література);
  • Горюшова Ангеліна, учениця 8 класу Рівненського ліцею № 12, учитель Бондарук Людмила Володимирівна (фізика);
  • Присяжнюк Михайло, учень 9 класу Рівненського ліцею «Колегіум», учитель Дзюра Тетяна Володимирівна (математика);
  • Морозюк Владислав, учень 10 класу Рівненського ліцею № 2, вчитель Смик Ігор Володимирович (математика);
  • Данилюк Дмитро, учень 11 класу Обласного наукового ліцею в м. Рівне, вчитель Рожко Володимир Вікторович (інформатика);
  • Васьковець Андрій, учень 11 класу Вараського ліцею № 1, учитель Грушевська Тетяна Володимирівна (інформаційні технології);
  • Чукова Соломія, учениця 8 класу Вараського ліцею № 3, вчитель Стадник Руслана Іванівна (хімія);
  • Карповець Анастасія, учениця 9 класу Сарненського ліцею № 1 ім. Т.Г. Шевченка, вчитель Никитюк Андрій Олександрович (правознавство).

Зазначається, що нині ще тривають олімпіади з географії та астрономії. Попереду - поєдинки з історії, біології, польської мови та літератури. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олімпіади #переможці #учні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...