11:08, 14 березня
Надійне джерело

Поліцейський з Рівного здобув «золото» на Чемпіонаті України з армрестлінгу.

Про це повідомили в пресслужбі поліції області.

Зазначається, що у цих змаганнях, які проходили на Закарпатті, брали участь понад 500 спортсменів із різних регіонів країни. Учасники виборювали нагороди у 10 вагових категоріях.

"У запеклій боротьбі лейтенант поліції Максим Грицюк, інспектор тренінгового центру ГУНП в Рівненській області став найсильнішим в особистій першості — у ваговій категорії 80 кг.

До слова, Максим Грицюк займається цим видом спорту вже сім років. Наразі він є дворазовим чемпіоном України з армрестлінгу, а нещодавно борцю присвоїли почесне звання – «Майстер спорту України»".

Відомо, що поліцейський окрім виконання службових обов’язків постійної працює над вдосконаленням власної фізичної форми, а у вільний від роботи час — тренує ще й своїх колег.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію