• Головна
 • Бажаєте iPhone, але обмежені в бюджеті? Скористайтеся ринком вживаних пристроїв
Новини компаній
14:33, 13 березня

Бажаєте iPhone, але обмежені в бюджеті? Скористайтеся ринком вживаних пристроїв

Новини компаній

Компанія Apple невипадково є лідером у виробництві цифрової техніки, і цей факт визнають навіть конкуренти. Там постійно працюють над інноваціями, які впродовж тривалого часу не втрачають актуальності. Бренд відрізняється доволі високою ціною, і не кожен може дозволити собі витратити на смартфон суми, що дорівнюють декільком зарплатням.

Бажаєте iPhone, але обмежені в бюджеті? Скористайтеся ринком вживаних пристроїв, фото-1

З іншого боку, розв’язати таку ситуацію можна. Для цього потрібно купити Айфон б/у у Києві. Далі розглянемо аргументи, які переконають вас у доцільності цього рішення.

Переваги, перед якими важко встояти

Проаналізуємо причини, за яких купують саме Apple. Беззаперечно на думку приходять:

 • функціональність;
 • продуктивність;
 • елегантний дизайн.

Саме на Айфонах з’являються технологічні надбання, які інші бренди вже використовують як належне. Очевидною перевагою є передова операційна система iOS. Вона майже не дає збоїв, окрім цього, виробник постійно випускає оновлення, що завантажуються автоматично. Вона взаємодіє з програмами:

 • iMovie – застосунок використовується для монтажу відео;
 • Vesper – віртуальний щоденник для планування справ;
 • Garage Band – дозоляє створювати аудіотреки одним лише дотиком до екрана, що є надзвичайно цінною можливістю для музикантів.

Вказаний софт є унікальним, і навіть розробники Андроїду ще не змогли створити програмного продукту, який став би гідною заміною цим програмам.

Універсальність та безпека

Серед переваг варто зазначити:

 • Уніфікований інтерфейс. Керування пристроєм відбувається на інтуїтивному рівні, навіть за обставин, якщо ви перший раз його взяли до рук.
 • Швидкодія. Навіть якщо на телефоні відкрито десятки вкладок одночасно, він все одно миттєво реагуватиме на дотик. Ця властивість є корисною для тих, хто мусить працювати з багатьма програмами одночасно.
 • Високі стандарти вологозахисту. Виробник пропонує IPS-68, а це означає, що девайс витримує не лише дощові краплі або випадкове падіння у ванну, але й занурення на глибину до 6 м.
Бажаєте iPhone, але обмежені в бюджеті? Скористайтеся ринком вживаних пристроїв, фото-2

Варто зазначити можливості для знімання. І фото, і відео, що зняті на iPhone, за своєю якістю не відрізняються від тих, що зроблені на професійну камеру. Через це пристрій набув популярності у творчому середовищі. Його використовують під час стримів, репортажів, у виробництві відеороликів для соціальних платформ і навіть для кіно. Унаслідок цього навіть сформувався окремий жанр – «фільми на iPhone», які виставляють на спеціалізованих фестивалях.

Для кожного користувача, особливо для тих, хто працює на iPhone, важливим показником є безпека інформації. Власнику смартфона доступне хмарне сховище. Його можна синхронізувати з іншими пристроями.

Зверніть увагу

Отже, можливості смартфона не викликають жодних сумнівів. Навіть вживаний пристрій дає змогу почувати себе впевнено і приймати технологічні виклики. З ним ви будете не лише підтримувати зв’язок, працювати і відпочивати. Але у деяких людей існує чимало сумнівів стосовно доцільності такої покупки. Серед чинників, які непокоять, варто виділити такі:

 • Технічний стан. Покупці побоюються купити смартфон, який швидко вийде з ладу.
 • Вартість. У недосвідченого покупця виникають сумніви стосовно того, що продавець запропонує адекватну ціну.
 • Гарантія, адже вважається, що на вживані пристрої вона не надається.

Такі сумніви здатен розвіяти спеціалізований магазин Storeinua, усі пристрої перед продажем ретельно перевіряють, якщо є потреба, їх доводять до ідеального стану. Отже, ви отримуєте змогу купити пристрій із топовими характеристиками на 30 або 40% дешевше за новий. Фахівці компанії забезпечать перекидання даних і гарантійне обслуговування впродовж 3 місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...