![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:06, 4 березня
Надійне джерело
На Рівненщині фіксують спад захворюваності на грип та ГРВІ
![На Рівненщині фіксують спад захворюваності на грип та ГРВІ На Рівненщині фіксують спад захворюваності на грип та ГРВІ](/dist-assets/images/cap.jpg)
В області зменшилася кількість хворих на грип. Так, впродовж останніх семи днів тут зареєстрували 10003 випадки захворювання на ГРВІ та грип.
Це на 6,5% менше від попереднього тижня та на чверть - ніж місяць тому. Разом з тим, епідемпоріг на Рівненщині залишається високим – перевищує на 42,3%, повідомили в Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
На жаль, зареєстровано 2 летальних випадки серед пацієнтів з діагнозом COVID-19. Померли дві літні жінки з Рівного. Обидві не були вакциновані та мали супутні захворювання.
«Рушієм епідпроцесу залишається дитяче населення – майже дві третіх. На сьогодні 19 шкіл Рівненщини працюють дистанційно, - розповіла завідувачка відділу епіднагляду центру Юлія Терентьєва.- Прогнозуємо, що захворюваність буде і надалі спадати. Ближче до середини березня очікуємо зниження епідемпорогу».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:59, 15 липня
13
10:37, 19 липня
13:07, 21 липня
6
19:34, 24 липня
4
live comments feed...