![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:38, 21 лютого
Надійне джерело
Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» з кікбоксингу та самбо
![Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» з кікбоксингу та самбо Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» з кікбоксингу та самбо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рівнянка Аліна Мартинюк виборола золото на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO. Вона здобула найвищу нагороду у категорії K1, 60 кг.
Про це повідомили в Рівненській ОВА.
А загалом українська збірна має на своєму рахунку 8 медалей. Змагання проходили у столиці Хорватії Загребі. Участь взяли майже 2.5 тис спортсменів із 24 країн.
Також завершився Кубок світу із бойового та спортивного самбо. Турнір проходив у кіпрському Лімасолі. І одразу дві перші сходинки зайняли самбісти із Рівненщини.
Богдан Бабенко завоював золоту медаль в розділі бойового самбо у вазі 58 кг. Друге «золото» у цьому ж розділі та вазі 88 кг здобув Вадим Бурчак. У загальному заліку доросла збірна України отримала 21 нагороду - 20 золотих та 1 срібну.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...