• Головна
  • Третій міжнародний фестиваль «Республіка 2013». Анонс
Анонс
00:10, 2 вересня 2013 р.

Третій міжнародний фестиваль «Республіка 2013». Анонс

Анонс

Третій міжнародний фестиваль «Республіка 2013» відбуватиметься із 13 по 15 вересня у мальовничому місті Кам’янець-Подільський.

Завдяки своїй антикомерційній схемі проведення (усі зароблені кошти оргкомітет витрачає на створення великих малюнків на фасадах будинків у депресивних районах міста), фестиваль набув шаленої популярності як серед молоді, так і серед митців України та світу.

Цього року у фестивалі візьмуть участь понад 40 музичних колективів із України, Росії, Білорусі, Грузії.

Переважна більшість гуртів або музикантів із чіткою соціальною позицією і які підтримують ідею фестивалю Республіка. (Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Сергій Бабкин, С.К.А.Й., Валентин Стрикало, Аддіс Абеба, МегамасС та багато інших).

 Уночі під відкритим зоряним небом на території фестивалю триватимуть літературні читання та акустичні виступи.

У художній частині участь візьмуть біля 20 художників-муралістів із таких країн як Австралія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща, Україна, Росія.

У рамках фестивалю буде втілено проект «Мистецька інтервенція у міський простір», під час якої будуть розписувати фасади 10 будинків у різних районах міста.  Аби зробити проект партисипативним, до створення мистецького продукту будуть залучатися люди з немистецького середовища (мешканці будинків, перехожі). Цей захід буде здійснено за підтримки програми і Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Також традиційно, у рамках фестивалю, відбудеться екологічна акція з прибирання каньйону річки Смотрич. До акції планується залучити приблизно 300 волонтерів – місцевих мешканців та гостей фестивалю. 

Нагадуємо, що на фестиваль «Республіка» організовані автобусні тури з різних міст України та Білорусі.

Фестиваль "Республіка 2013" 13,14,15 вересня.м. Кам'янець-Подільський

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...