Авторський проект
11:48, 1 вересня 2013 р.

Слухати і чути Музику

Авторський проект

Це була спроба інтерактивного, спільного для ведучого та гостей, прослуховування музики. Слухачі могли чути ці мелодії, та не знати, хто їх автор і як вони з'явилися. Цікаві історії супроводжували кожен музичний фрагмент. Олексій Коган майстерно апелював словами, створюючи на кілька секунд необхідний настрій та глибину сприйняття музичного твору.

Звучали звуки дивних мелодій, не схожих ні на що інше: живих, запам’ятовуватих, глибоко інтимних. Оголошувалися прізвища виконавців, зазвичай іноземні. Але ось тут в камерній дружній обстановці рівненського кафе можна було би згубитися, зізнатися у любові й не бути засудженим слухачами. Та Олексій Коган вразив патріотичним налаштуванням. Він так мимохідь, легко, просто слухаючи поряд з нами музику щораз формував хвилю національної гордості. Надихав на звершення, на творчість. «Послухайте! Ні, ні!!! Закрийте очі і послухайте не вухами, - серцем! Ви чуєте це захоплення? Цю любов? Якщо іноземець може з такою любов’ю грати українську музику, то чи не можемо ми, українці, зробити те ж саме?», - з печаллю та надією поглядав на нас чоловік, котрий живе Джазом.

 Довідка: 

Олексій Коган – один з найвідоміших українських музичних радіоведучих. У різні роки працював на радіо «Промiнь», «Континент», «Ностальжі», «Супернова». Зараз веде програми на «М’юзик радіо» та «Радіо Ера FM». Також він є організатором безлічі вечорів джазової музики, продюсерского центру «Jazz In Kiev» та українських джазових фестивалів. « Джаз – музика вільних людей або тих, хто шукає свободу», - переконаний Олексій.

Фоторепортаж з «Blues&Jazz» тут: http://www.0362.ua/photovistavka/33

 І ці тонкі налаштування вух та сердець слухачів були лише підготовкою до основного дійства Фестивалю – концерту в Рівненському музично-драматичному театрі. Детальніше тут: http://www.0362.ua/news/372750

 В рамках фестивалю відбувалися різні заходи, про які ми анонсували на сайті http://www.0362.ua/news/362927

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...