• Головна
  • Оформлення онлайн позики як скористатися послугою мікрокредитування
Новини компаній
10:44, 9 лютого

Оформлення онлайн позики як скористатися послугою мікрокредитування

Новини компаній
Оформлення онлайн позики як скористатися послугою мікрокредитування, фото-1

Останнім часом дуже великою популярності набирає послуга мікрокредитування, яка дозволяє отримати людині позику у розмірі від 500 грн до 10000 гривень. Скористатися такою послугою може кожен повнолітній громадянин, який потребує грошей та має можливість повернути позику протягом 42 днів. Саме такі умови пропонує сучасна фінансова установа МФО Авокредіт, з умовами роботи якої Ви можете ознайомитися на офіційному сайті.

Мікрокредитування стає популярним не тільки через невеликі суми позик, а й через можливість клієнта:

  • Отримати гроші протягом 10 хвилин.
  • Взяти позику одразу на банківську карту.
  • Вирішити всі свої фінансові питання, не розкриваючи мети використання коштів.
  • Оформити кредит не надаючи довідок з місця роботи або будь-яких інших офіційних документів.

Безумовно, навіть мікрокредити - це позики, які оформлюються з дотриманням певних умов. Але, варто розуміти, що на відміну від класичних банківських установ фінансові компанії подібні Авокредит надають досить вигідні умови, є можливість клієнту пролонгувати договір у випадку, якщо виплатити суму кредиту протягом 42 днів не вдалося. Жоден банк не здатний так швидко оформити кредит для користувача.

Які умови надає компанія Авокредит для мікрокредитування?

Компанія Авокредит надає свої послуги в Україні досить довгий час і за цей період змогла сформувати приємні послуги для клієнтів. Так, процес оформлення позики в тут не займає дуже багато часу (в середньому становить до 10 хвилин). Фахівці надають консультаційні послуги без будь-яких питань, а найрозповсюдженіші з них розгорнуто розкриті на офіційній сторінці компанії. Власне, навіть до зв'язку з менеджером компанії, Ви можете дізнатися всю потрібну інформацію, просто перейшовши на головну сторінку сайту.

Компанія надає 2 варіанти кредитів: мікрокредит та стандарт, які будуть відрізнятися виключно сумою кредитування. В першому випадку клієнтам доступна сума до 7100 грн, а у другому - до 10 000 грн. Розрахувати суму позики, а також детальніше ознайомитися з умовами та особливостями надання цих кредитів Ви можете ознайомитися в комфортний для Вас час на офіційному сайті компанії. Для комфорту клієнтів Авокредит потурбувалася про детальний опис послуг та розкриття найбільш розповсюджених питань на головній сторінці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...