![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:36, 31 січня
Надійне джерело
До «Шкільних ліг» доєдналося ще понад 50 команд з Рівненщини
![До «Шкільних ліг» доєдналося ще понад 50 команд з Рівненщини До «Шкільних ліг» доєдналося ще понад 50 команд з Рівненщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
До «Шкільних ліг» доєдналося ще понад 50 команд з області.
Як повідомили в Рівненській ОВА, сьогодні останній день реєстрації до участі у наймасштабніших учнівських змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Вчора доєдналося ще понад 50 команд з Рівненщини, більшість – 27 з волейболу. Загалом учні змагатимуться у 5 видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.
Після шкільного рівня відбудетьсятериторіальний, далі – районний, обласний та всеукраїнський етапи.
Для довідки. Проєкт" Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України, які мають на меті збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...