![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:35, 29 січня
Надійне джерело
В Рокитному 20-річний молодик зливав дизель із припаркованих фур
![В Рокитному 20-річний молодик зливав дизель із припаркованих фур В Рокитному 20-річний молодик зливав дизель із припаркованих фур](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями до поліції звернувся 29-річний мешканець села Рокитне, приватний підприємець. Чоловік розповів, що на стоянці із припаркованої вантажівки невідома особа викрала 150 літрів дизпалива. Із такою ж заявою до поліції звернувся і 34-річний житель села Масевичі, із бака якого й «зникло» 130 літрів дизелю.
«Слідчі відділення поліції №2 (смт Рокитне) Сарненського РВП розпочали досудове розслідування за ч.4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановили, що крадіжки мали місце у період із 12 на 13 січня та із 22 на 23 січня, відповідно.
У результаті проведених розшукових заходів та слідчих дій працівники карного розшуку оперативно вийшли на слід зловмисника. З’ясувалося, що до кримінального правопорушення може бути причетний 20-річний житель села Рокитне».
Як повідомили в поліції, під час перевірки отриманої інформації за місцем його проживання правоохоронці виявили шланг, каністри та вилучили орієнтовно 20 літрів дизпалива. Решту він уже використав, а частину продав.
Відомо, що раніше у поле зору правоохоронців молодик не потрапляв. Тепер за скоєне йому може загрожувати від п’яти до восьми років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...